Kontakt

Vi har kontor i Linköping och Finspång.

Kontaktuppgifter till våra medarbetare på respektive ort finns längre ner på sidan. 

Du kan även nå oss via e-post på info@checkat.se

Kontaktuppgifter Linköping

Växel: 013-21 40 40

E-post: info@checkat.se

Christoffer Olsson

Christoffer Olsson

VD
013-21 40 41
christoffer@checkat.se

Lisa Bengtsson

Lisa Bengtsson

Redovisningskonsult
013-21 40 42
lisa.bengtsson@checkat.se

Mats Enegren

Mats Enegren

Redovisningskonsult
013-190 82 02
mats.enegren@checkat.se

Ulrika Johansson

Ulrika Johansson

Ekonomiassistent
013-21 40 44
ulrika.johansson@checkat.se

Josefin Landberg

Josefin Landberg

Lönekonsult
0492-651 211
josefin.landberg@checkat.se

Daniel Oscarsson

Daniel Oscarsson

Redovisningskonsult
013-21 40 46
daniel.oscarsson@checkat.se

Martin Svärd

Martin Svärd

IT
08-600 77 71
martin@checkat.se

Gabriella Carlsson

Gabriella Carlsson

Lönekonsult
013-21 40 48
gabriella.carlsson@checkat.se

Ellinor Svensson

Ellinor Svensson

Lönekonsult
013-21 40 45
ellinor.svensson@checkat.se

Kontaktuppgifter Finspång

Växel: 0122-139 00

Elisabeth Wallman

Elisabeth Wallman

Redovisningskonsult
0122-44 49 02
elisabeth.wallman@checkat.se

Tina Hellgren

Tina Hellgren

Redovisningskonsult
0122-44 49 04
tina.hellgren@checkat.se

stjärnorna

Chonnipha Taveewan Wiik

Ekonomiassistent
0122-44 49 03
chonnipha.taveewan.wiik@checkat.se

Besök våra kontor

Linköping

Checkat AB
Runstensgatan 5
582 78 Linköping

Finspång

Checkat AB
Bergslagsvägen 8
612 30 Finspång