Kontakt

Vi har kontor i Linköping och Finspång.

Kontaktuppgifter till våra medarbetare på respektive ort finns längre ner på sidan. 

Du kan även nå oss via e-post på info@checkat.se

Kontaktuppgifter Linköping

Växel: 013-21 40 40

E-post: info@checkat.se

Christoffer Olsson
VD
013-21 40 41
christoffer@checkat.se

Lisa Bengtsson
Redovisningskonsult
013-21 40 42
lisa.bengtsson@checkat.se

Karin Pettersson
Redovisningskonsult
013-21 40 43
karin.pettersson@checkat.se

Ulrika Johansson
Ekonomiassistent
013-21 40 44
ulrika.johansson@checkat.se

Josefin Landberg
Lönekonsult
013-21 40 45
josefin.landberg@checkat.se

Daniel Oscarsson
Redovisningskonsult
013-21 40 46
daniel.oscarsson@checkat.se

Matilda Hedberg
Redovisningskonsult (föräldraledig)
013-21 40 47
matilda.hedberg@checkat.se

Gabriella Carlsson
Lönekonsult och ekonomiassistent
013-21 40 48
gabriella.carlsson@checkat.se

Emilia Nordquist
Ekonomiassistent (föräldraledig)
013-21 40 40
emilia.nordquist@checkat.se

Martin Svärd
IT
08-600 77 71
martin@checkat.se

Kontaktuppgifter Finspång

Växel: 0122-139 00

TonAPhoto Checkat porträtt 221116-36-Redigera

Tony Eloff
Redovisningskonsult
0122-44 49 01
tony.eloff@checkat.se

TonAPhoto Checkat porträtt 221116-25-Redigera

Elisabeth Wallman
Redovisningskonsult
0122-44 49 02
elisabeth.wallman@checkat.se

TonAPhoto Checkat porträtt 221116-14-Redigera

Tina Hellgren
Redovisningskonsult
0122-44 49 04
tina.hellgren@checkat.se

Besök våra kontor

Linköping

Checkat AB
Runstensgatan 5
582 78 Linköping

Finspång

Checkat AB c/o Företagstjänst i Finspång AB
De Beschevägen 3A
612 30 Finspång