Kontakt

Använd kontaktformuläret, ring eller maila till oss så återkommer vi inom kort. Du finner fler kontaktuppgifter längre ned på sidan.

Växel: 013-21 40 40
E-post: info@checkat.se

Kontaktformulär

Skicka ditt meddelande så återkommer vi inom kort.

Våra kontaktuppgifter

Christoffer Olsson
VD
013-21 40 41
christoffer@checkat.se

Lisa Bengtsson
Redovisningskonsult
013-21 40 42
lisa.bengtsson@checkat.se

Karin Pettersson
Redovisningskonsult
013-21 40 43
karin.pettersson@checkat.se

Ulrika Johansson
Ekonomiassistent
013-21 40 44
ulrika.johansson@checkat.se

Josefin Landberg
Lönekonsult
013-21 40 45
josefin.landberg@checkat.se

Emilia Nordquist
Ekonomiassistent (föräldraledig)
013-21 40 40
emilia.nordquist@checkat.se

Matilda Hedberg
Redovisningskonsult
013-21 40 47
matilda.hedberg@checkat.se

Gabriella Carlsson
Lönekonsult och ekonomiassistent
013-21 40 48
gabriella.carlsson@checkat.se

Nora Odisho
Ekonomiassistent
013-21 40 49
nora.odisho@checkat.se

Besök vårt kontor

Checkat AB
Runstensgatan 5
582 78 Linköping