Kontakt

Använd kontaktformuläret, ring eller maila till oss så återkommer vi inom kort. Du finner fler kontaktuppgifter längre ned på sidan.

Växel: 013-21 40 40
E-post: info@checkat.se

Kontaktformulär

Skicka ditt meddelande så återkommer vi inom kort.

Våra kontaktuppgifter

Christoffer Olsson
VD
013-21 40 41
christoffer@checkat.se

Lisa Bengtsson
Ekonomi & Lön
013-21 40 42
lisa.bengtsson@checkat.se

Karin Pettersson
Ekonomi
013-21 40 43
karin.pettersson@checkat.se

Madeleine Hammarstedt
Ekonomi
013-21 40 44
madeleine.hammarstedt@checkat.se

Josefin Landberg
Lön
013-21 40 45
josefin.landberg@checkat.se

Emilia Nordquist
Föräldraledig
013-21 40 46
emilia.nordquist@checkat.se

Matilda Karlsson
Ekonomi
013-21 40 47
matilda.karlsson@checkat.se

Gabriella Carlsson
Lön
013-21 40 48
gabriella.carlsson@checkat.se

Besök vårt kontor

Checkat AB
Runstensgatan 5
582 78 Linköping